Gaz Motor Yağları

Gaz Motor Yağları

Atık depolama alanı gazıyla çalışan motorlardan son teknoloji ürünü doğalgazlı sabit motorlara kadar farklı motor teknolojilerinde kullanıma uygun, özel formüllü ve yüksek performanslı Mobil™ sanayi yağları mevcuttur. Mobil Pegasus™ Serisi yağlar, 40 yılı aşkın süredir lider teknolojilerle azami motor ömrü sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır ve işletme maliyetlerini düşürüp üretkenliği arttırmaya yardımcı olur.

Gaz Motoru Üreticileri

Mobil markalı endüstriyel yağları, GE Jenbacher, Waukesha ve Wartsila gibi üreticilerin gaz motor yağlarına uygundur.

Gaz Motorlara Uygun Mobil™ Yağlar

Doğalgazlı motorlara:
  • Tam sentetik Mobil SHC Pegasus™
  • Mineral yağ alternatifi olarak Mobil Pegasus™ 1005 ve Mobil Pegasus™ 805 mevcuttur.
Teklif Al
Çöp gazıyla çalışan motorlara:
  • Mobil Pegasus™ 605
  • Mobil Pegasus™ SR
Teklif Al

Son tarihli şartnameler ve onaylar için Ürün Bilgi Formu Kitaplığı'nı inceleyiniz.

Mobil Endüstriyel Yağları web sitesinde bir rüzgar türbininin iç yapısını keşfedebilirsiniz.

Mobil SHCTM yağlar kullanarak nasıl tasarruf eder ve üretkenliğini arttırabilirim?

Mobil SHC yağlar aşırı sıcak ve soğuk, ağır yükler, çok düşük veya yüksek hızlar gibi zorlu koşullarda hissedilir avantajlar sağlar. Makinelerin kullanım ömrünü ve yağ değişim aralıklarını uzatmaya yardımcı olurken, beklenmedik arızalara ve bakım amaçlı sistem kapatmalara karşı koruma sağlar.

Uzun yağ ömrü – Yüksek sıcaklıkta mükemmel kararlılık ve oksitlenmeye karşı direnç sunan Mobil SHC yağları, madeni yağlara göre altı kata kadar daha uzun ömürlüdür. Böylece yağ değişim aralıkları uzar, yağ bertaraf maliyetleri düşer ve üretim kesintileri azalır.

Uzun makine ömrü – Mobil SHC, sermayenizi pas, korozyon ve aşınmaya karşı korur. Aşırı sıcaklıklarda kararlılığı sayesinde makine ömrünü uzatmaya yardımcıdır.

Daha fazla üretkenlik, daha fazla kâr – Mobil SHC sadece yağ ihtiyacını karşılamaz. İşletme maliyetini düşürme, üretkenliğinizi arttırma ve kârlılığınızı yükseltme potansiyeliyle işletmenize kazanç da sağlar.

Makinelerim için hangi Mobil SHC yağı almalıyım?

Rutin ve bakım amaçlı değişimlerde makinelerinize doğru Mobil yağ ve greslerini koymanız önemlidir. İnternet üzerinden tavsiye almak için Looble endüstriyel yağ seçme aracını kullanabilir ve sektör, makine ve uygulama şartlarına göre arama yapabilirsiniz.