Mobil 1

Mobil 1 Farkını Keşfedin

36 yıldır, Mobil 1 her formülüyle yenilik ve performans çıtasını biraz daha yükselterek dünyanın önde gelen sentetik motor yağı markası oldu. Milyonlarca sürücü arasında iyi bir itibar edinen Mobil 1 teknolojisinin gücü size en gelişmiş motor korumasını Sağlar.

1. Motorunuz her zaman yeni gibi çalışır Mobil 1 serisi piston halkalarındaki ve silindir deliklerindeki aşınmayı azaltarak motorların uzun süre yeni gibi performans göstermesini sağlar.

2.Çok düşük sıcaklıklarda performans Mobil 1 çok soğuk koşullar altında mükemmel performans sunarak yağların özellikle ilk birkaç kritik saniye boyunca motor içinde akmasını sağlar.

3. Kirli motorlar için istisnai temizleme gücü Mobil 1 yağları yüksek sıcaklıktaki stresli sürüş koşulları altında bile (şehir içi dur-kalk sürüş) motorları temiz tutacak ve aşınmaya ve çökelti oluşumuna karşı koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

4. Çok sayıda OEM tarafından isim olarak dünyanın diğer markalarından daha fazla öneriliyor Bugün Mobil 1m daha fazla sayıda OEM tarafından dünyanın diğer markalarından daha çok tercih edildiğini iddia edebiliriz.

Mobil 1 ESP 0W-40

Mobil 1 ESP 0W-40 üstün temizleme gücü, aşınmaya karşı koruma ve genel performans sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmış tam sentetik motor yağıdır. Mobil 1 ESP 0W-40, dizel ve benzinli otomobillerde egzoz emisyon sistemlerinin ömrünü uzatmaya ve verimliliğini korumaya yardımcı olmak için uzmanlarca geliştirilmiştir. Mobil 1 ESP 0W-40, daha yeni modern dizel ve benzinli yolcu aracı motorları için gerekli olan pek çok önde gelen endüstri ve araba üreticisi standartlarını karşılar veya fazlasıyla geçer.

Teklif Al

Mobil 1 ESP Formula 5W-30

Mobil ESP Formula 5W-30, üstün performanslı bir sentetik motor yağı olup, yüksek temizleme gücü, aşınma önleme ve genel performans sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Mobil ESP Formula 5W-30, hem dizel hem de benzinli binek araçlarda emisyon sistemlerinin verimliliğini korumak ve ömrünü uzatmak için geliştirilmiştir. Mobil 1 ESP Formula 5W-30, modern dizel ve benzinli binek araç motorları için talep edilen pek çok önde gelen endüstri ve otomobil üreticileri standartlarını KARŞILAMAKTA VEYA aşmaktadır.

Teklif Al

Mobil 1 New Life 0W-40

En yeni motor teknolojisine uygun olarak tasarlanmış, en iyi çok yönlü performansımızı sunan, bütün araçlar için ideal ürün. En ileri formülümüz olan Mobil 1 New Life 0W-40, aşınmayı en aza indirerek performansın ilk günkü seviyede tutulmasına katkıda bulunur. Zorlu koşullarda çamur ve verniğe karşı korur, kirleticileri önemli motor parçalarından uzak tutar, aşırı sıcaklıklarda çalışır ve motorunuzu en iyi durumda tutar. Her yaşta ve kilometrede arabanızdan yüksek randıman almak istediğinizde alabileceğiniz üstün bir motor yağıdır.

Teklif Al

Mobil 1 Fuel Economy 0W-30

Önemli motor parçalarına en soğuk havalarda bile hızla ulaşan, yakıt tasarrufu sağlayan bir formül. Mobil 1 Fuel Economy 0W-30 temizleme gücü, aşınma önleme ve artırılmış yakıt ekonomisi performansı sağlamak üzere tasarlanmış, gelişmiş performanslı bir motor yağıdır. Mobil 1 Fuel Economy 0W-30 daha yeni, modern benzinli ve dizel yakıtlı otomobil motorlarının gerektirdiği en son endüstri standartlarının gereksinimlerini fazlasıyla karşılar.

Teklif Al

Mobil 1 Peak Life 5W-50

Mobil 1, olağanüstü performans ve koruma sağlayan dünyanın önde gelen sentetik motor yağıdır. Mobil 1 Peak Life 5W-50, mükemmel performans sunarak yeni ve eski araçların ihtiyaçlarını dengelemeye yardımcı olmak üzere tasarlanan denenmiş ve güvenilir formülasyonumuzdur.

Teklif Al