banner

Mobil Delvac 1

Mobil Delvac 1 Sentetik Ağır Hizmet Motor Yağları

Mobil Delvac 1™ ticari araç yağlarının aşağıdaki viskozite dereceleri bulunmaktadır:
  • Mobil Delvac 1™ LE 5W-30
  • Mobil Delvac 1™ SHC 5W-40
Teklif Al

Mobil ürünlerinin en son ürün onay ve şartnameleri için Ürün Bilgi Formu'nu inceleyiniz.

Düşük sıcaklıklarda mükemmel akıcılık

Mobil Delvac sentetik yağları iç sürtünmeyi azaltacak şekilde geliştirilmiştir. Bunun sonucunda düşük sıcaklıklarda mükemmel akıcılık sağlanır, motor parçaları aşınmanın en çok meydana geldiği ilk çalıştırma sırasında daha etkili şekilde yağlanır.

Viskozite kararlılığı

Yüksek viskozite endeksi, daha geniş bir sıcaklık aralığında daha istikrarlı bir viskozite anlamına gelir. Düşük sıcaklıklarda akıcılığını muhafaza etmesinin yanı sıra, Mobil Delvac 1 sentetik yağları yüksek sıcaklıklarda incelmeye karşı dayanıklıdır, bu sayede daha geniş bir çalışma sıcaklığı aralığında üstün koruma sağlanır.

Geliştirilmiş Oksidasyon ve Isıl Kararlılığı

Mobil Delvac sentetik yağlarında bulunan geliştirilmiş oksidasyon ve ısıl kararlılığı sayesinde yaşlanmaya bağlı viskozite artışı daha az olur ve daha iyi depozit kontrolü elde edilir; bu da daha az yağ değişimi ve daha az hizmet dışı kalma süresi, yağ değişim aralıklarının uzaması demektir. Tüm bunlar size zaman ve para tasarrufu sağlar.

Aşınmaya karşı mükemmel koruma

Daha yeni araçlar, daha yüksek tork değerlerini ve daha fazla darbeli yükleri kaldırabilecek yapıda olmalıdır. Mobil Delvac sentetik şanzıman ve diferansiyel yağları, karıncalanmaya karşı üstün koruma sağlayarak yüksek devirlerde ve darbeli yük koşullarında, dişli hizmet ömrünün artırılmasına yardımcı olur.