Üretim Tesisi Yağları

Üretim Tesisi Yağları

Üretim tesislerindeki ekipmanın yağlama ihtiyaçları için kullanılacak hidrolik sıvısı, dişli yağı, kızak, kesim ve kompresör yağları ve greslerini kapsayan çok çeşitli Mobil sanayi yağları bulunmaktadır. Mobil yağları, yağ analizi destek programlarıyla birlikte kullanıldığında tüm makinelerinizin en yüksek üretkenlikte çalışmasını sağlayarak işletme maliyetini düşürmeye, üretkenliği arttırmaya yardımcı olur.

Sanayi Makinesi ve Ekipmanı Üreticileri

Mobil markalı endüstriyel yağları, üretim sektöründeki birçok markanın makine ve cihazlarına uygundur. Bu üreticiler arasında SEW, Siemens Flender, Hansen Industrial, Atlas Copco, Ingersoll-Rand ve Yamazaki Mazak sayılabilir.

Üretim sektörüne uygun Mobil yağları

  • Mobil DTE 10 Excel™ hidrolik yağı
  • Mobil DTE™ 20 hidrolik yağı
  • Mobil SHC™ 600 dişli yağı
  • Mobil SHC Gear™ dişli yağı
  • Mobil Vactra™ kızak yağı
  • Mobil Rarus SHC™ kompresör yağı
  • Mobilith SHC™ 220 gres
Teklif Al

Son tarihli şartnameler ve onaylar için Ürün Bilgi Formu Kitaplığı'nı inceleyiniz.

Mobil Endüstriyel Yağları web sitesinde bir rüzgar türbininin iç yapısını keşfedebilirsiniz.

Mobil SHCTM yağlar kullanarak nasıl tasarruf eder ve üretkenliğini arttırabilirim?

Mobil SHC yağlar aşırı sıcak ve soğuk, ağır yükler, çok düşük veya yüksek hızlar gibi zorlu koşullarda hissedilir avantajlar sağlar. Makinelerin kullanım ömrünü ve yağ değişim aralıklarını uzatmaya yardımcı olurken, beklenmedik arızalara ve bakım amaçlı sistem kapatmalara karşı koruma sağlar.

Uzun yağ ömrü – Yüksek sıcaklıkta mükemmel kararlılık ve oksitlenmeye karşı direnç sunan Mobil SHC yağları, madeni yağlara göre altı kata kadar daha uzun ömürlüdür. Böylece yağ değişim aralıkları uzar, yağ bertaraf maliyetleri düşer ve üretim kesintileri azalır.

Uzun makine ömrü – Mobil SHC, sermayenizi pas, korozyon ve aşınmaya karşı korur. Aşırı sıcaklıklarda kararlılığı sayesinde makine ömrünü uzatmaya yardımcıdır.

Daha fazla üretkenlik, daha fazla kâr – Mobil SHC sadece yağ ihtiyacını karşılamaz. İşletme maliyetini düşürme, üretkenliğinizi arttırma ve kârlılığınızı yükseltme potansiyeliyle işletmenize kazanç da sağlar.

Makinelerim için hangi Mobil SHC yağı almalıyım?

Rutin ve bakım amaçlı değişimlerde makinelerinize doğru Mobil yağ ve greslerini koymanız önemlidir. İnternet üzerinden tavsiye almak için Looble endüstriyel yağ seçme aracını kullanabilir ve sektör, makine ve uygulama şartlarına göre arama yapabilirsiniz.